Tel  0771 - 103 500  Dygnet runt    e-post  info@relita.se

Stockholm Syd

Besöksadress

Visa på kartaStensätravägen 9, 127 39 Skärholmen
Tel 08 - 316 900

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Thomas Pettersson

Regionchef Stockholm Syd, Stf regionchef Stockholm Norr

  
Tel  010 - 143 02 51
thomas.pettersson@relita.se

Ronny Eklund

Tf affärsområdeschef industriservice Stockholm

  
Tel  010 - 143 02 25
ronny.eklund@relita.se

Jonas Svan

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 02 12
jonas.svan@relita.se

Daniel Hällgren

Kalkylator/Projektledare skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 07
daniel.hallgren@relita.se

Adrian Alija

Produktionsledare Skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 01
adrian.alija@relita.se

Anders Englöf

Produktionsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 02
anders.englof@relita.se

Christoffer Hasselrot

Produktionsledare ADR

  
Tel  010 - 143 02 06
christoffer.hasselrot@relita.se

Filip Larsson

Produktionsledare Torrsug & Grävsug

  
Tel  010 - 143 01 08
filip.larsson@relita.se

Iman Zolgharnian

Produktionsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 09
iman.zolgharnian@relita.se

Joakim Lejdbrandt

Produktionsledare Jouren

  
Tel  010 - 143 02 11
joakim.lejdbrandt@relita.se

Louise Wallin

Tf produktionsledare industriservice

  
Tel  010 - 143 02 15
louise.wallin@relita.se

Peter Johansson

Produktionsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 33
peter.johansson@relita.se

Thomas Hellberg

Produktionsledare Skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 31
thomas.hellberg@relita.se

Katrin Zetterman

Personal/Löneadministratör

  
Tel  010 - 143 00 23
katrin.zetterman@relita.se

Mattias Berg

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 02 36
mattias.berg@relita.se