Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Stockholm Norr

Besöksadress

Visa på kartaStaffans väg 4, 192 78 Sollentuna
Tel 08 - 316 900

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Thomas Pettersson

Regionchef Stockholm

  
Tel  010 - 143 02 51
thomas.pettersson@relita.se

Ronny Eklund

Tf affärsområdeschef industriservice Stockholm

  
Tel  010 - 143 02 25
ronny.eklund@relita.se

Jonas Svan

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 02 12
jonas.svan@relita.se

Daniel Hällgren

Kalkylator/Projektledare skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 07
daniel.hallgren@relita.se

Anders Englöf

Produktionsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 02
anders.englof@relita.se

Christoffer Hasselrot

Produktionsledare ADR

  
Tel  010 - 143 02 06
christoffer.hasselrot@relita.se

Filip Larsson

Produktionsledare Torrsug & Grävsug

  
Tel  010 - 143 01 08
filip.larsson@relita.se

Iman Zolgharnian

Produktionsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 09
iman.zolgharnian@relita.se

Jonna Nyberg

Produktionsledare Skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 13
jonna.nyberg@relita.se

Josef Oskarsson

Produktionsledare Skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 38
josef.oskarsson@relita.se

Louise Wallin

Tf produktionsledare industriservice

  
Tel  010 - 143 02 15
louise.wallin@relita.se

Malin Wrigmar

Produktionsledare Skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 16
malin.wrigmar@relita.se

Roger Hultman

Produktionsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 24
roger.hultman@relita.se

Simon Schreiber

Jouransvarig/klotter

  
Tel  010 - 143 02 27
simon.schreiber@relita.se

Linda Nyberg

Produktionsadministratör

  
Tel  010 - 143 02 14
linda.nyberg@relita.se

Malin F Lundberg

Produktionsadministratör

  
Tel  010 - 143 02 17
malin.f.lundberg@relita.se

Katrin Zetterman

HR-specialist

  
Tel  010 - 143 00 23
katrin.zetterman@relita.se

Johan Käll

Innemiljöutredare

  
Tel  010 - 143 01 33
johan.kall@relita.se

Stefan Johansson

Besiktningsman/Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 02 28
stefan.johansson@relita.se

Benny Jacobsson

Arbetande förman

  
Tel  010 - 143 02 03
benny.jacobsson@relita.se