Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Stockholm Norr

Besöksadress

Visa på kartaStaffans väg 4, 192 78 Sollentuna
Tel 08 - 316 900

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Thomas Pettersson

Regionchef Stockholm

  
Tel  010 - 143 02 51
thomas.pettersson@relita.se

Kalle Hellgren

Gruppchef industriservice Stockholm

  
Tel  010 – 143 02 41
kalle.hellgren@relita.se

Tony Cadenius

Gruppchef Skadeservice Stockholm

  
Tel  073-707 47 71
tony.cadenius@demolit.se

Jonas Svan

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 02 12
jonas.svan@relita.se

Leif Nilsson

Säljare/projektledare

  
Tel  010 - 143 02 44
leif.nilsson@relita.se

Thomas Hellberg

Produktionsledare Skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 31
thomas.hellberg@relita.se

Anders Englöf

Arbetsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 02
anders.englof@relita.se

Filip Larsson

Arbetsledare Torrsug & Grävsug

  
Tel  010 - 143 01 08
filip.larsson@relita.se

Jonna Nyberg

Arbetsledare Skadeservice

  
Tel  010 - 143 02 13
jonna.nyberg@relita.se

Louise Wallin

Arbetsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 15
louise.wallin@relita.se

Peter Rosenblom

Arbetsledare ADR

  
Tel  010 - 143 01 21
peter.rosenblom@relita.se

Roger Hultman

Arbetsledare Industriservice

  
Tel  010 - 143 02 24
roger.hultman@relita.se

Robin Pettersson

Arbetsledare Industriservice

  
Tel  010-143 02 09
robin.pettersson@relita.se

Stefan Edin

Arbetsledare Skadeservice/Klotter

  
Tel  010-143 02 48
stefan.edin@relita.se

Paavo Väisänen

Jouransvarig

  
Tel  010-143 02 45
paavo.vaisanen@relita.se

Linda Nyberg

Produktionskoordinator

  
Tel  010 - 143 02 14
linda.nyberg@relita.se

Madelene Rydqvist

Produktionskoordinator

  
Tel  010 - 143 02 47
madelene.rydqvist@relita.se

Malin F Lundberg

Produktionskoordinator

  
Tel  010 - 143 02 17
malin.f.lundberg@relita.se

Katrin Zetterman

HR-specialist

  
Tel  010 - 143 00 23
katrin.zetterman@relita.se

Emil Höijer

Besiktningsman/Fukttekniker

  
Tel  010-143 02 37
emil.hoijer@relita.se

Jonas Nylén

Innemiljöutredare/Fukttekniker

  
Tel  010-143 02 35
jonas.nylen@relita.se

Stefan Johansson

Besiktningsman/Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 02 28
stefan.johansson@relita.se

Benny Jacobsson

Arbetande förman

  
Tel  010 - 143 02 03
benny.jacobsson@relita.se