Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Sala

Telefon

0224 - 10 100

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Michael Hessling

Regionchef Västerås

  
Tel  010 - 143 03 50
michael.hessling@relita.se

Stefan Kristensen

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 03 09
stefan.kristensen@relita.se

Alexander Melin

Produktionsledare Avloppsrensning & Ledningsinspektion Fastighet

  
Tel  010 - 143 03 01
alexander.melin@relita.se

Andreas Andersson

Produktionsledare Slam Västerås/Enköping/KAK & ADR-transporter

  
Tel  010 - 143 03 02
andreas.andersson@relita.se

Markus Hammarström

Produktionsledare Asbest, PCB, Rivning, Håltagning

  
Tel  010 - 143 03 07
markus.hammarstrom@relita.se

Rikard Johansson

Produktionsledare Torrsug & Stamspolning

  
Tel  010 - 143 03 08
rikard.johansson@relita.se

Tobias Karlsson

Produktionsledare Vattenskador, Brandsanering, Städ, Magasinering

  
Tel  010 - 143 03 11
tobias.karlsson@relita.se

Susanne Söderman

Produktionsadministratör

  
Tel  010 - 143 02 29
susanne.soderman@relita.se

Katrin Zetterman

HR-specialist

  
Tel  010 - 143 00 23
katrin.zetterman@relita.se

Lennart Eriksson

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 03 06
lennart.eriksson@relita.se