Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Östhammar

Besöksadress

Visa på kartaTruckvägen 2, 742 34 Östhammar
0173 - 216 00

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Håkan Olsson

Regionchef Norr

  
Tel  010 - 143 04 50
hakan.olsson@relita.se

Stefan Kristensen

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 03 09
stefan.kristensen@relita.se

Peter Gommel

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 00 28
peter.gommel@relita.se

Leif Andersson

Produktionsledare Industriservice Avloppsrensning & Ledningsinspektion

  
Tel  010 - 143 04 01
leif.andersson@relita.se

Mattias Pettersson

Produktionsledare Skadeservice Rivning, sanering, asbest & håltagning

  
Tel  010 - 143 04 02
mattias.pettersson@relita.se

Emilia Waldenvik

Personal/Löneadministratör

  
Tel  010 - 143 00 19
emilia.waldenvik@relita.se

Stefan Johansson

Besiktningsman/Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 02 28
stefan.johansson@relita.se