Tel  0771 - 103 500  Dygnet runt    e-post  info@relita.se

Örebro

Besöksadress

Visa på kartaIdrottsvägen 31A, 702 32 Örebro
Tel 019 - 25 18 00

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Mats Jansson

Regionchef

  
Tel  070 - 361 08 80
mats.jansson@relita.se

Stefan Kristensen

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 03 09
stefan.kristensen@relita.se

Alexander Melin

Produktionsledare Avloppsrensning & Ledningsinspektion Fastighet

  
Tel  010 - 143 03 01
alexander.melin@relita.se

Fredrik Gullström

Produktionsledare

  
Tel  070 - 361 80 08
fredrik.gullstrom@relita.se

Magnus Johansson

Produktionsledare

  
Tel  070 - 366 69 23
magnus.johansson@relita.se

Petter Jorman

Platschef Skadeservice

  
Tel  010 -143 06 02
petter.jorman@relita.se

Rikard Johansson

Produktionsledare Torrsug & Stamspolning

  
Tel  010 - 143 03 08
rikard.johansson@relita.se

Katrin Zetterman

Personal/Löneadministratör

  
Tel  010 - 143 00 23
katrin.zetterman@relita.se

Hanna Pettersson

Ekonomichef Örebro

  
Tel  019-25 18 00
hanna.pettersson@relita.se

Peter Knoblach

Projektadministration

  
Tel  070 - 461 62 13
peter.knoblach@relita.se

Ulf Nilsson

Kalkyl/Produktionsledare

  
Tel  070 - 203 87 97
ulf.nilsson@relita.se

Leif Andersson

Produktionsledare/Verkstad

  
Tel  070 - 361 01 45
leif.andersson01@relita.se

Axel Wiktorsson

Arbetande Arbetsledare/Sanering

  
Tel  070 - 561 08 76
axel.wiktorsson@relita.se