Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Uppsala (Regionkontor)

Besöks- och postadress

Visa på kartaLibro ringväg 32, 752 28 Uppsala
Tel: 018 - 57 27 00
Mail: info@relita.se

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

David Wik

Regionchef Uppsala

  
Tel  010 - 143 01 50
david.wik@relita.se

Stefan Kristensen

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 03 09
stefan.kristensen@relita.se

Patrik Larsson

Gruppchef Industriservice

  
Tel  010 - 143 01 18
patrik.larsson@relita.se

Berndt Johansson

Produktionsledare Tungrivning, håltagning, Asbest, PCB

  
Tel  010 - 143 01 02
berndt.johansson@relita.se

Christer Lindberg

Produktionsledare Kommunala slamuppdrag

  
Tel  010 - 143 01 04
christer.lindberg@relita.se

Ellinor Johansson

Produktionsledare Lösöre, sanering, städ, magasinering

  
Tel  010 - 143 01 07
ellinor.johansson@relita.se

Filip Larsson

Produktionsledare Torrsug & Grävsug

  
Tel  010 - 143 01 08
filip.larsson@relita.se

Jari Mäkynen

Produktionsledare Utredningsgruppen

  
Tel  010 - 143 01 12
jari.makynen@relita.se

Magnus Lång

Produktionsledare Tungrivning, Asbest, PCB

  
Tel  010 - 143 01 13
magnus.lang@relita.se

Magnus Söderberg

Produktionsledare Stamspolning & Slamsugning

  
Tel  010 - 143 01 14
magnus.soderberg@relita.se

Patrik Morell

Produktionsledare/ Jouransvarig

  
Tel  010 - 143 01 20
patrik.morell@relita.se

Peter Högosta

Produktionsledare Container & Kran

  
Tel  010 - 143 01 19
peter.hogosta@relita.se

Peter Rosenblom

Produktionsledare Avloppsrensning & Stamspolning

  
Tel  010 - 143 01 21
peter.rosenblom@relita.se

Peter Sundlöf

Produktionsledare Vatten- & Brandsanering, Klotter, Rivning, Bilning

  
Tel  010 - 143 01 22
peter.sundlof@relita.se

Rikard Englund

Produktionsledare Vattenskador, Brandsanering, Städ, Magasinering

  
Tel  010 - 143 01 23
rikard.englund@relita.se

Sami Brundin

Produktionsledare Brand, vattenskador, lättrivning

  
Tel  010 - 143 01 25
sami.brundin@relita.se

Sebastian Bernsten

Produktionsledare Stamspolning & Ledningsinspektion mark & Fastighet

  
Tel  010 - 143 01 26
sebastian.bernsten@relita.se

Benita Wiklund

Produktionsadministratör/ Internrevisor

  
Tel  010 - 143 01 01
benita.wiklund@relita.se

Ing-Marie Skogehall

Produktionsadministratör

  
Tel  010 - 143 01 11
ing-marie.skogehall@relita.se

Malin Lundberg

Produktionsadministratör, Fastighetsjour

  
Tel  010 - 143 01 15
malin.lundberg@relita.se

Susanna Larsson

Produktionsadministratör

  
Tel  010 - 143 01 31
susanna.larsson@relita.se

Alexandra Hedengren

Innemiljöutredare

  
Tel  010 - 143 01 34
alexandra.hedengren@relita.se

Johan Käll

Innemiljöutredare

  
Tel  010 - 143 01 33
johan.kall@relita.se

Christer Bergman

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 01 32
christer.bergman@relita.se

Jesper Tedenlind

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 01 35
jesper.tedenlind@relita.se

Linus Lindén

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 01 37
linus.linden@relita.se

Mikael Lönn

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 01 36
mikael.lonn@relita.se

Peter Forssell

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 01 38
peter.forssell@relita.se

Björn Höijer

Besiktningstekniker

  
Tel  010 - 143 01 39
bjorn.hoijer@relita.se

Rolf Östlund

Miljötekniker/ Auktoriserad provtagare

  
Tel  010 - 143 01 24
rolf.ostlund@relita.se

Mikael Karlsson

Arbetande förman

  
Tel  010 - 143 01 16
mikael.karlsson@relita.se