Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Uppsala (Regionkontor)

Besöks- och postadress

Visa på kartaLibro ringväg 32, 752 28 Uppsala
Tel: 018 - 57 27 00
Fax: 018 - 57 27 29
Mail: info@relita.se

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

David Wik

Regionchef Uppsala

  
Mob  0708 - 68 70 17
david.wik@relita.se

Berndt Johansson

Produktionsledare Tungrivning, håltagning, Asbest, PCB

  
Mob  0708 - 63 74 04
berndt.johansson@relita.se

Christer Lindberg

Produktionsledare Kommunala slamuppdrag

Tel  018 - 495 09 44
Mob  0708 - 68 70 30
christer.lindberg@relita.se

Daniel Lindberg

Produktionsledare Mark, maskin- och tungrivning

  
Mob  0708 - 78 01 60
daniel.lindberg@relita.se

Ellinor Johansson

Produktionsledare Lösöre, sanering, städ, magasinering

  
Mob  0722 - 19 19 32
ellinor.johansson@relita.se

Jari Mäkynen

Produktionsledare Utredningsgruppen

  
Mob  0708 - 21 68 53
jari.makynen@relita.se

Josefina Albertson

Produktionsledare Lösöre, sanering, städ, magasinering

  
Mob  0708 - 68 70 22
josefina.albertson@relita.se

Magnus Lång

Produktionsledare Tungrivning, Asbest, PCB

  
Mob  0767 - 91 19 32
magnus.lang@relita.se

Mikael Mehlstrand

Produktionsledare Avfuktning, Fastighets Jour

  
Mob  0708 - 10 94 26
mikael.mehlstrand@relita.se

Patrik Larsson

Produktionsledare, Torrsug/Grävsug

Tel  018 - 57 27 21
Mob  0708 - 68 70 34
patrik.larsson@relita.se

Peter Högosta

Produktionsledare Container & Kran

Tel  018 - 57 27 08
Mob  0767 - 86 50 17
peter.hogosta@relita.se

Peter Johnsson

Produktionsledare Brand, vattenskador, lättrivning, Asbest

  
Mob  0703 - 46 48 00
peter.johnsson@relita.se

Peter Rosenblom

Produktionsledare Avloppsrensning & Stamspolning

Tel  018 - 57 27 19
Mob  0767 - 98 33 54
peter.rosenblom@relita.se

Sami Brundin

Produktionsledare Brand, vattenskador, lättrivning

  
Mob  0767 - 90 07 09
sami.brundin@relita.se

Sebastian Bernsten

Produktionsledare Stamspolning & Ledningsinspektion mark & Fastighet

  
Mob  0706 - 99 12 54
sebastian.bernsten@relita.se

Ulf Pettersson

Projektledare

  
Mob  0703 - 84 24 20
ulf.pettersson@relita.se

Mikael Karlsson

Arbetande förman

  
Mob  0708 - 68 70 06
mikael.karlsson@relita.se

Dan Eriksson

Innemiljöutredare

  
Mob  0708 - 10 94 01
dan.eriksson@relita.se

Johan Käll

Innemiljöutredare

  
Mob  0708 - 10 94 13
johan.kall@relita.se

Mattias Berg

Innemiljöutredare

  
Mob  076-797 7912
mattias.berg1@relita.se

Nils Hedström

Radonutredare

  
Mob  0707 - 17 56 32
nils.hedstrom@relita.se

Christer Bergman

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 39
christer.bergman@relita.se

Kristoffer Håkansson

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 50
kristoffer.hakansson@relita.se

Linus Lindén

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 57 45
linus.linden@relita.se

Peter Forssell

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 22
peter.forssell@relita.se

Mikael Lönn

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 14
mikael.lonn@relita.se

Jesper Tedenlind

Fukttekniker

  
Mob  070-2970760
jesper.tedenlind@relita.se

Rolf Östlund

Miljötekniker/ Auktoriserad provtagare

  
Mob  0708 - 68 70 11
rolf.ostlund@relita.se