Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Gävle

Besöksadress

Visa på kartaUtmarksvägen 10, 802 91 Gävle
Tel 026 - 180 100

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Håkan Olsson

Regionchef Norr

  
Tel  010 - 143 04 50
hakan.olsson@relita.se

Stefan Kristensen

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 03 09
stefan.kristensen@relita.se

Peter Gommel

Säljare/Projektledare

  
Tel  010 - 143 00 28
peter.gommel@relita.se

Filip Larsson

Produktionsledare Torrsug & Grävsug

  
Tel  010 - 143 01 08
filip.larsson@relita.se

Leif Andersson

Produktionsledare Industriservice Avloppsrensning & Ledningsinspektion

  
Tel  010 - 143 04 01
leif.andersson@relita.se

Mattias Pettersson

Produktionsledare Skadeservice Rivning, sanering, asbest & håltagning

  
Tel  010 - 143 04 02
mattias.pettersson@relita.se

Emilia Waldenvik

HR-specialist

  
Tel  010 - 143 00 19
emilia.waldenvik@relita.se

Conny Kunnas

Fukttekniker

  
Tel  010 - 143 04 05
conny.kunnas@relita.se

Sebastian Parneborg

Arbetande förman Industriservice

  
Tel  010 - 143 01 27
sebastian.parneborg@relita.se

Tanja Nääs

Arbetande förman Skadeservice Försäkringsbolag

  
Tel  010 - 143 00 41