Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Enköping

Besöksadress

Visa på kartaMyrangatan 8, 745 37 Enköping
Tel 0171 - 211 10

Postadress

Libro ringväg 18, 752 28 Uppsala

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Michael Hessling

Regionchef Västerås

  
Mob  0708 - 68 70 29
michael.hessling@relita.se

Stefan Kristensen

Säljare/Projektledare

  
Mob  0767 - 91 19 38
stefan.kristensen@relita.se

Alexander Melin

Produktionsledare Avloppsrensning & Ledningsinspektion Fastighet

  
Mob  0767 - 98 31 88
alexander.melin@relita.se

Andreas Andersson

Produktionsledare Kommunala slamuppdrag & ADR, Oljeavskiljare

  
Mob  0767 - 90 07 05
andreas.andersson@relita.se

Markus Hammarström

Produktionsledare Asbest, PCB, Rivning, Håltagning

  
Mob  0730 - 80 01 27
markus.hammarstrom@relita.se

Rikard Johansson

Produktionsledare Torrsug & Stamspolning

  
Mob  0767 - 97 79 13
rikard.johansson@relita.se

Tobias Karlsson

Produktionsledare Vattenskador, Brandsanering, Städ, Magasinering

  
Mob  0705 - 41 26 55
tobias.karlsson@relita.se

Daniel Åslund

Fukttekniker

  
Mob  0730 - 87 21 73
daniel.aslund@relita.se

Lennart Eriksson

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 60
lennart.eriksson@relita.se