Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Uppsala (Huvudkontor)

Besöks- och postadress

Visa på kartaLibro ringväg 18, 752 28 Uppsala
Tel: 018 - 57 27 00
Fax: 018 - 57 27 29
Mail: info@relita.se

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Patrik Viksten

CEO

  
Mob  0708 - 63 74 05
patrik.viksten@relita.se

Per Johnsson

COO

Tel  018 - 57 27 27
Mob  0708 - 68 70 01
per.johnsson@relita.se

Klas Anstrin

CFO

  
Mob  0702 - 63 57 83
klas.anstrin@relita.se

Johan Thulin

Marknads-/försäljningschef

  
Mob  0767 - 90 07 76
johan.thulin@relita.se

Anna Stenkvist

HR-chef

  
Mob  0706 - 88 18 79
anna.stenkvist@relita.se

Anette Angnér

Miljö-/kvalitetsansvarig

Tel  018 - 57 27 23
Mob  0708 - 68 70 35
anette.angner@relita.se

Mathias Jensen

Affärsområdeschef Skadeservice

Tel  018 - 57 27 14
Mob  0708 - 68 70 14
mathias.jensen@relita.se

Tony Axelsson

Affärsområdeschef Industriservice

  
Mob  0767 - 98 31 85
tony.axelsson@relita.se

Torbjörn Borgström

Tel  018 - 57 27 01
Mob  0708 - 68 70 00
torbjorn.borgstrom@relita.se

Bjarne Kahlström

Redovisningschef

  
Mob  0730 - 91 26 91
bjarne.kahlstrom@relita.se

Fredrik Karpmyr

Key Account Manager

  
Mob  0705 - 56 45 29
fredrik.karpmyr@relita.se

Peter Gommel

Säljare/Projektledare

  
Mob  0767 - 91 19 33
peter.gommel@relita.se

Robert Lövkvist

Kalkylator/Projektledare skadeservice

Tel  018 - 57 27 03
Mob  0708 - 68 70 03
robert.lovkvist@relita.se

Mikael Gustafsson

Kalkylator/Projektledare skadeservice

  
Mob  0725 - 16 56 38
mikael.gustafsson@relita.se

Samuel Valenzuela

Controller

  
Mob  0725 - 37 79 12
samuel.valenzuela@relita.se

Malin Kvist Taflin

Controller

  
Mob  0761 - 36 57 93
malin.kvist-taflin@relita.se

Slavisa Stupic

Controller

  
Mob  076-13 43 149
slavisa.stupic@relita.se

Anna Larsson

Ekonomiassistent

  
  
anna.larsson@relita.se

Annelie Johansson

Ekonomiassistent

  
Mob  0706 - 89 01 83
annelie.johansson@relita.se

Axel Bohlin

Ekonomiassistent

Tel  018 - 57 27 13
  
axel.bohlin@relita.se

Elisabeth Högosta

Ekonomiassistent

Tel  018 - 57 27 26
  
elisabeth.eriksson@relita.se

Marie Grip

Ekonomiassistent

  
  
marie.grip@relita.se

Sara Kemppi Björklund

Administrationschef

  
Mob  0703 - 37 50 61
sara.kemppi-bjorklund@relita.se

Benita Wiklund

Produktionsadministratör/ Internrevisor

  
Mob  0767 - 97 79 10
benita.wiklund@relita.se

Camilla Hägg

Produktionsadministratör

  
Mob  0708 - 10 94 46
camilla.hagg@relita.se

Ing-Marie Skogehall

Produktionsadministratör

Tel  018 - 57 27 24
  
ing-marie.skogehall@relita.se

Linda Ekman

Produktionsadministratör

  
  
linda.ekman@relita.se

Malin Lundberg

Produktionsadministratör, Fastighetsjour

  
  
malin.lundberg@relita.se

Mohsen Harki

Produktionsadministratör

Tel  018 - 495 09 41
Mob  0768 - 15 84 84
mohsen.badri@relita.se

Caroline Rickdorff

Produktionsadministratör/ Receptionist

  
  
caroline.rickdorff@relita.se

Helena Jodén

Receptionist

Tel  018 - 57 27 02
  
helena.joden@relita.se

Birgitta Gillsberg

Löneadministratör

Tel  018 - 57 27 28
  
birgitta.gillsberg@relita.se

Emilia Waldenvik

Personal/Löneadministratör (föräldraledig)

  
Mob  0761 - 02 14 66
emilia.waldenvik@relita.se

Katrin Zetterman

Personal/Löneadministratör

  
Mob  0702 - 11 16 81
katrin.zetterman@relita.se

Eva Lindberg

Utbildningsansvarig

  
Mob  0708 - 68 70 05
eva.lindberg@relita.se

Emelie Blom

Marknadsassistent

  
Mob  0725 - 38 07 52
emelie.blom@relita.se

Malin Eidhagen

Marknadsassistent/Avtal (föräldraledig)

  
Mob  0760 - 31 62 91
malin.eidhagen@relita.se