Tel 0771 - 103 500 Dygnet runt e-post info@relita.se

Kontakt

Tel 0771 - 103 500    E-post info@relita.se

Patrik Lindberg

VD

Tel  018 - 57 27 13
Mob  0708 - 63 74 05
patrik.lindberg@relita.se

Tobias Jonsson

CFO/Ekonomichef

  
  
tobias.jonsson@relita.se

Per Johnsson

Vice VD

Tel  018 - 57 27 27
Mob  0708 - 68 70 01
per.johnsson@relita.se

Johan Thulin

Marknad/Försäljningschef

  
Mob  0767 - 90 07 76
johan.thulin@relita.se

Anna Stenkvist

Personalchef

  
Mob  0706 - 88 18 79
anna.stenkvist@relita.se

Mathias Jensen

Affärsområdeschef Skadeservice

Tel  018 - 57 27 14
Mob  0708 - 68 70 14
mathias.jensen@relita.se

Niklas Jensen

Affärsområdeschef Fastighetsjour

Tel  018 - 57 27 20
Mob  0708 - 68 70 20
niklas.jensen@relita.se

Tony Axelsson

Affärsområdeschef Industriservice

  
Mob  0767 - 98 31 85
tony.axelsson@relita.se

Torbjörn Borgström

Tel  018 - 57 27 01
Mob  0708 - 68 70 00
torbjorn.borgstrom@relita.se

Jörgen Gissberg

Regionchef Norr

  
Mob  0767 - 98 31 81
jorgen.gissberg@relita.se

David Wik

Regionchef Uppsala

  
Mob  0708 - 68 70 17
david.wik@relita.se

Michael Hessling

Regionchef Västerås

  
Mob  0708 - 68 70 29
michael.hessling@relita.se

Henrik Fahlgren

Regionchef Stockholm

  
Mob  0708 - 68 70 09
henrik.fahlgren@relita.se

Niclas Persson

Regionchef Roslagen

  
Mob  0706 - 88 35 56
niclas.persson@relita.se

Anette Angnér

Miljö- och Kvalitetsansvarig

Tel  018 - 57 27 23
Mob  0708 - 68 70 35
anette.angner@relita.se

Carola Högberg

Controller

  
Mob  0708 - 10 94 12
carola.hogberg@relita.se

Bjarne Kahlström

Redovisningschef

  
Mob  0730 - 91 26 91
bjarne.kahlstrom@relita.se

Eva Lindberg

Personaladministratör

  
Mob  0708 - 68 70 05
eva.lindberg@relita.se

Birgitta Gillsberg

Löneadministratör

Tel  018 - 57 27 28
  
birgitta.gillsberg@relita.se

Robert Lövkvist

kalkylator/projektledare skadeservice

Tel  018 - 57 27 03
Mob  0708 - 68 70 03
robert.lovkvist@relita.se

Thomas Pettersson

Key Account Manager

  
Mob  0725 - 13 65 00
thomas.pettersson@relita.se

Peter Gommel

Säljare/Projektledare

  
Mob  0767 - 91 19 33
peter.gommel@relita.se

Kurt Karlsson

Säljare/Projektledare

  
Mob  0708 - 68 70 10
kurt.karlsson@relita.se

Stefan Kristensen

Säljare/Projektledare

  
Mob  0767 - 91 19 38
stefan.kristensen@relita.se

Jonas Svan

Säljare/Projektledare

  
Mob  0725 - 52 96 00
jonas.svan@relita.se

Ulf Pettersson

Projektledare

  
Mob  0703 - 84 24 20
ulf.pettersson@relita.se

Magnus Wallerman

Affärsutvecklare Industriservice

  
Mob  0730 - 86 31 76
magnus.wallerman@relita.se

Benny Grans

Affärsutvecklare

  
Mob  0704 - 28 14 00
benny.grans@relita.se

Berndt Johansson

Produktionsledare

  
Mob  0708 - 63 74 04
berndt.johansson@relita.se

Josefina Albertson

Produktionsledare

  
Mob  0708 - 68 70 22
josefina.albertson@relita.se

Eva Hedengren

Produktionsledare

  
Mob  0767 - 90 07 07
eva.hedengren@relita.se

Christer Lindberg

Produktionsledare Kommunala slamuppdrag

Tel  018 - 495 09 44
Mob  0708 - 68 70 30
christer.lindberg@relita.se

Ronny Eklund

Produktionsledare Stamspolning

  
Mob  0767 - 98 31 87
ronny.eklund@relita.se

Patrik Larsson

Produktionsledare Torrsug, Grävsug

Tel  018 - 57 27 21
Mob  0708 - 68 70 34
patrik.larsson@relita.se

Peter Norling

Produktionsledare

  
Mob  0706 - 34 36 34
peter.norling@relita.se

Peter Högosta

Produktionsledare Container & Kran

Tel  018 - 57 27 08
Mob  0767 - 86 50 17
peter.hogosta@relita.se

Anders Englöf

Produktionsledare

  
Mob  0704 - 28 14 06
anders.englof@relita.se

Daniel Hällgren

Produktionsledare

  
Mob  0708 - 68 70 31
daniel.hallgren@relita.se

Andreas Andersson

Produktionsledare

  
Mob  0767 - 90 07 05
andreas.andersson@relita.se

Jonna Nyberg

Produktionsledare

  
Mob  0708 - 68 70 15
jonna.nyberg@relita.se

Peter Rosenblom

Produktionsledare Avloppsrensning & Stamspolning

Tel  018 - 57 27 19
Mob  0767 - 98 33 54
peter.rosenblom@relita.se

Magnus Lång

Produktionsledare

  
Mob  0767 - 91 19 32
magnus.lang@relita.se

Daniel Lindberg

Produktionsledare Mark, maskin- och tungrivning

  
Mob  0708 - 78 01 60
daniel.lindberg@relita.se

Pär Nyström

Produktionsledare

  
Mob  0703 - 46 48 00
par.nystrom@relita.se

Sebastian Bernsten

Produktionsledare Stamspolning & Ledningsinspektion

  
Mob  0706 - 99 12 54
sebastian.bernsten@relita.se

Conny Wisselgren

Produktionsledare ADR

  
Mob  0730 - 80 91 60
conny.wisselgren@relita.se

Alexander Melin

Produktionsledare

  
Mob  0767 - 98 31 88

Markus Hammarström

Produktionsledare

  
Mob  0730 - 80 01 27
markus.hammarstrom@relita.se

Jonatan Thejls

Produktionsledare

  
Mob  0730 - 53 51 10
jonatan.thejls@relita.se

Oskar Svensson

Produktionsledare

  
Mob  0702 - 77 36 84
oskar.svensson@relita.se

Leif Andersson

Produktionsledare

  
Mob  0708 - 63 74 03
leif.andersson@relita.se

Ellinor Johansson

Produktionsledare

  
Mob  0722 - 19 19 32
ellinor.johansson@relita.se

Jari Mäkynen

Produktionsledare utredningsgruppen

  
Mob  0708 - 21 68 53
jari.makynen@relita.se

Mikael Mehlstrand

Produktionsledare avfuktning

  
Mob  0708 - 10 94 26
mikael.mehlstrand@relita.se

Tanja Nääs

Arbetande förman

  
Mob  0722 - 37 20 99
tanja.naas@relita.se

Mikael Karlsson

Arbetande förman

  
Mob  0708 - 68 70 06
mikael.karlsson@relita.se

Benny Jacobsson

Arbetande förman

  
Mob  0708 - 68 70 42
benny.jacobsson@relita.se

Caroline Vesström

Arbetande förman

  
Mob  0706 - 88 39 30
caroline.vesstrom@relita.se

Rolf Östlund

Miljötekniker / Auktoriserad provtagare

  
Mob  0708 - 68 70 11
rolf.ostlund@relita.se

Gunder Bengtsson

f.d. Östhammars Slamservice

  
Mob  0702 - 65 80 13
gunder.bengtsson@relita.se

Elisabeth Eriksson

Ekonomiassistent

Tel  018 - 57 27 26
  
elisabeth.eriksson@relita.se

Sara Hellerstedt

Ekonomiassistent

Tel  018 - 495 09 41
  
sara.hellerstedt@relita.se

Annika Juthstrand

Ekonomiassistent

Tel  08 - 316 900
  
annika.juthstrand@relita.se

Ing-Marie Skogehall

Produktionsadministratör

Tel  018 - 57 27 24
  
ing-marie.skogehall@relita.se

Susanne Söderman

Produktionsadministratör

Tel  0176 - 149 00
Mob  0708 - 68 70 48
susanne.soderman@relita.se

Annica Söderholm

Produktionsadministratör

  
Mob  0706 - 88 30 34
annica.soderholm@relita.se

Ann-Louise Jansson

Produktionsadministratör

Tel  0173 - 216 00
  
lollo.jansson@relita.se

Annelie Johansson

Produktionsadministratör

  
Mob  0706 - 89 01 83
annelie.johansson@relita.se

Lotta Håkansson

Produktionsadministratör

  
Mob  0767 - 98 31 90
lotta.hakansson@relita.se

Caprice Parada

Produktionsadministratör

  
Mob  0706 - 88 37 60
caprice.parada@relita.se

Camilla Hägg

Produktionsadministratör

  
Mob  0708 - 10 94 46
camilla.hagg@relita.se

Malin Eidhagen

Marknadsassistent

  
Mob  0760 - 31 62 91
malin.eidhagen@relita.se

Emilia Levin

Personal/Löneadministratör

  
Mob  0761 - 02 14 66
emilia.levin@relita.se

Therese Lindblom

Produktionsadministratör

  
Mob  0725 - 19 05 59
therese.lindblom@relita.se

Kent Öhrlund

Affärsutvecklare / Avfuktning

  
Mob  0730 - 71 18 42
kent.ohrlund@relita.se

Dan Eriksson

Innemiljöutredare

  
Mob  0708 - 10 94 01
dan.eriksson@relita.se

Lennart Eriksson

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 60
lennart.eriksson@relita.se

Stefan Johansson

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 21
stefan.johansson@relita.se

Christer Bergman

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 39
christer.bergman@relita.se

Johan Käll

Innemiljöutredare

  
Mob  0708 - 10 94 13
johan.kall@relita.se

Kristoffer Håkansson

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 50
kristoffer.hakansson@relita.se

Linus Lindén

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 57 45
linus.linden@relita.se

Mikael Lönn

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 14
mikael.lonn@relita.se

Peter Forssell

Fukttekniker

  
Mob  0708 - 10 94 22
peter.forssell@relita.se

Magnus Wessman

Fukttekniker

  
Mob  0730 - 37 97 52
magnus.wessman@relita.se

Mattias Berg

Fukttekniker

  
Mob  0730 - 38 31 75
mattias.berg@relita.se

Roger Svensson

  
Mob  0767 - 91 19 30
roger.svensson@relita.se

Daniel Åslund

Fukttekniker

  
Mob  0730 - 87 21 73
daniel.aslund@relita.se

Louise Wallin

Receptionist

  
Mob  0702 - 30 65 29
louise.wallin@relita.se

Daniel Ström

Produktionsledare

  
Mob  0702 - 02 44 40
daniel.strom@relita.se

Jesper Tedenlind

Fukttekniker

  
Mob  0702 - 97 07 60
jesper.tedenlind@relita.se

Patrik Johansson

Produktionsledare

  
Mob  0706 - 88 36 11
patrik.johansson@relita.se

Conny Jonasson

Produktionsledare

  
Mob  0706 - 88 27 23
conny.jonasson@relita.se

Claes Lindén

Regionchef Göteborg

  
Mob  0767 - 97 79 11
claes.linden@relita.se

Anders Nilsson

Produktionsledare

  
Mob  0767 - 86 50 11
anders.nilsson@relita.se

Helena Jodén

Receptionist

Tel  018 - 57 27 02
  
helena.joden@relita.se

Iman Zolgharnian

Produktionsledare

  
Mob  0703 - 02 03 26
iman.zolgharnian@relita.se

Sami Brundin

Produktionsledare

  
Mob  0767 - 90 07 09
sami.brundin@relita.se

Johan Alfredsson

Fukttekniker

  
Mob  0706 - 88 40 29
johan.alfredsson@relita.se

Darko Malinovic

Fukttekniker

  
Mob  0767 - 90 07 03
darko.malinovic@relita.se

Peter Jansson

Regionchef Örebro

  
Mob  0703 - 61 41 58
peter.jansson@relita.se

Mats Jansson

Produktionschef

  
Mob  0703 - 61 08 80
mats.jansson@relita.se

Fredrik Gullström

Produktionsledare

  
Mob  0703 - 61 80 08
fredrik.gullstrom@relita.se

Sara Kemppi Björklund

Administratonschef

  
Mob  0703 - 37 50 61
sara.kemppi-bjorklund@relita.se